Tözenler iplik

 

Dantel İplikleri

Yabalı dantel ipliklerinin tamamı solmaz renkli,süper parlak %100 polyester iplikten üretilmiştir.Tığ ve iğne ile uygulamaya uygundur.50 no kalınlık seçeneği bulunmaktadır.

20 gr. simli dantel iplikleri yüksek mukavemetli MX , ST simlerden üretilmiştir. 50 no kalınlık seçeneği bulunmaktadır.42 adet renk çeşidi bulunmaktadır. Bunların bir kısmı saf sim bir kısmı ise polyester ile karışıktır.

20 gr. dantel ipliklerinin 50 no kalınlık seçeneği bulunmaktadır.214 çeşitli renk kartelâsı bulunmaktadır. Kartelâ harici olarak talepler doğrultusunda istenilen her renk üretilmektedir.

100 gr. dantel ipliklerinin 50 no ve 60 no kalınlık seçeneği bulunmaktadır.50 adet renk çeşidi bulunmaktadır. Polyester kartelâsındaki renklerin tamamından talep doğrultusunda renk yapılmaktadır.

400 gr. dantel ipliklerinin 50 no ve 60 no kalınlık seçeneği bulunmaktadır.30 adet renk çeşidi bulunmaktadır. Polyester kartelâsındaki renklerin tamamından talep doğrultusunda renk üretilmektedir.

50 gr. simli dantel ipliklerinin 50 no kalınlık seçeneği bulunmaktadır.7 adet renk çeşidi bulunmaktadır.

Yabalıdan Yabalıca

Yabalıdan yabalıca el sanatları dergileri yılların vermiş olduğu bilgi deneyim ve öz güven neticesinde 2009 yılında porejelendirilmiş ve ilk sayısı şubat 2009 da çıkmıştır 3 ayda bir yayınlanması öngörülen bir eserler zinciridir.40 sayfa renkli kuşe kâğıda baskılı dergimizde oya, dantel, nakış ve dikiş çalışmalarında örnekler bulunmaktadır.

Dikis İplikleri

Yabalı dikiş ipliklerinin tamamı solmaz renkli, yüksek mukavemetli %100 polyester kesik elyaf iplikten üretilmiştir.

100 mt. Makara,500mt.Masura ve 900 mt. Makara şeklinde seçenekleri vardır.Makinede ve el dikişlerinde rahatlıkla kullanılabilecek şekildedir. 100 adet renk seçeneği bulunan dikiş ipliklerimizin nihai satıcılar için 50 ve 100 renk seçeneği bulunan satış kabinleri bulunmaktadır.

El Nakış İplikleri

Yabalı el nakış ipliklerinin tamamı solmaz renkli %100 polyester ipliklerden üretilmiştir.

 Tüm el nakış tekniklerinde rahatlıkla kullanılabilecek şekildedir. Tek renk ve degrade renk seçenekleri bulunmaktadır. Yeni çıkan bu ipliklerimizde 40’ın üzerinde renk seçeneği vardır. Renk yelpazemiz siz değerli tüketicilerin önerileri doğrultusunda yükseltilecektir.

Oya İplikleri

Yabalı oya ipliklerimiz polyester ve naylon olmak üzere iki ana mamul’den üretilmektedir.Naylon ve polyesterde net 25 gr. Masuraya sarılı olarak tüketici beğenisine sunulmuştur.

360 adet renk ve talep doğrultusunda özel olarak renk çıkarılmaktadır.Bu ürünlerimizin yanı sıra oya örneklerinin altında kullanılmak üzere kor denet alt ipliklerimizde çıkmaktadır 15 ana renk ile sınırlı olan bu ürünlerimiz net 50 gr. ve masuraya sarılı olarak siz değerli tüketicilerin beğenisine sunulmuştur.